Jdi na obsah Jdi na menu

"Áčko" zdolalo Orel Zlín a nestačilo na Šarovy, "béčko" připsalo dvě porážky

1. 10. 2018

O uplynulém víkendu zahájily naše ligové týmy letošní sezonu (pokud nepočítáme vzajemné zápasy).

První tým v sobotním velmi důležitém duelu přivítal loňského vítěze zlínské divize Orel Zlín. Zápas pro nás začal velmi nadějně, když jsme "ukořistili" oba debly. Navíc se nám podařilo získat 3 singly v úvodní serii zápasů a nadějné vedení se povedlo držet až do samého konce utkání. Nejlepším hráčem střetnutí se stal zlinský Adam Závada, který získal 3 body, avšak jeho spoluhráči na jeho výkon nenavázali.

Domácí předvedli kvalitní a především velice kolektivní výkon, když všichni hráči získali 2,5 body a rovným dílem se tak zasloužili a cenné vítězství.

SK Přerov A - Orel Zlín 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejník Jakub 2:1, Valašík Lukáš 2:1, Skalský Ondřej 2:1, Vlach Martin 2:1, body hostů: Závada Adam 3:0, Polák Petr 1:2, Doležel Tomáš 0:3, Krejčiřík David 0:3)

V nedělním utkání s jedním z favoritů soutěže TJ Sokol Šarovy, jsme narazili na velice kvalitního a především zkušeného soupeře. Získali jsme sice jeden debl, pak už ale soupeř začal bodově unikat. Navíc musel pro zranění nuceně střídat domácí Martin Vlach a o vítězi tak nemohl být pochyb. O korekci výsledku se zasloužili jedním bodem Ondra Skalský (porazil Lubora Křena) a Lukáš Valašík (zdolal Zdeňka Dorňáka).

SK Přerov A - TJ Sokol Šarovy z.s. 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Martin 0:1, Valašík Lukáš 1:1, Olejník Jakub 0:3, Skalský Ondřej 1:2, Hejduk Pavel 0:2, body hostů: Dorňák Zdeněk 2:1, Bojko Karel 3:0, Jahůdka Petr 3:0, Křen Lubor 1:1),

V sobotním utkání si Šarovy snadno poradili s našim "B" mužstvem 1:10, když jedinný ale cenný bod získal Bořek Otáhal).

K Přerov B - TJ Sokol Šarovy z.s. 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Galanda Tomáš 0:2, Maděrka Svatopluk 0:3, Otáhal Bořek 1:1, body hostů: Dorňák Zdeněk 3:0, Bojko Karel 2:0, Jahůdka Petr 2:0, Křen Lubor 1:1),

V neděli v souboji s Orlem Zlín opět exceloval Bořek, který získal 3 body. Bohužel na poměrně snadném vítězství Zlína to změnit mnoho nemohlo, protože další bod už přidal jen Svatopluk Maděrka.

SK Přerov B - Orel Zlín 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Jaromír 0:3, Galanda Tomáš 0:3, Maděrka Svatopluk 1:2, Otáhal Bořek 3:0, body hostů: Závada Adam 3:0, Polák Petr 2:1, Doležel Tomáš 1:2, Krejčiřík David 2:1)

Lukáš Valašík, SK Přerov

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář