Jdi na obsah Jdi na menu

3.KBTM opět pod nadvládou hráčů SK Přerov

30. 10. 2016

Dne 22.10. se konal 3. KBTM ve Velkém Týnci. Naši hráči jeli obhajovat získané pozice z předchozích turnajů a to se jim povedlo nadmíru. Prvních šest pozic si přerované svými výkony rezervovali pro sebe. Zvítězil Petr Olejník, druhý skončil Dalibor Skopal a bronzový Adam Soukup. Na čtvrtém místě skončil Lukáš Červinka, pátý Pavel Hejduk a šestý Richard Šikl. Na osmém místě se umístil Bořek Otáhal. Do první patnáctky se vešli ještě čtrnáctý Hynek Čada a patnáctý Tomáš Jarolím.

Všem našim hráčům děkujeme za vynikající výsledky a budeme se těšit na 4. KBTM, který pořádá náš oddíl v neděli 6.11.2016.

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář