Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko potřetí v řadě převzalo Krajský pohár a získalo 4. trofej za poslední 3 sezony

15. 4. 2018

V neděli 15.4. završilo divizní družstvo pouť letošní sezonou účastí ve "Final four" krajského kola Českého poháru. 

Po pěkném čtvrtém místě v divizi, ovládl náš tým turnaj v Brodku u Prostějova a mohl si tak převzít pohár pro vítěze. Trio Marian Hrabica, Svatopluk Maděrka a Lukáš Valašík jasně převyšovalo své soupeře z Města Albrechtice, Ondratic a Hradčan. Lukáš Valašík navíc zvítězil ve všech zápasech bez ztráty jediného setu a převzal i cenu pro nejlepšího hráče turnaje. Tým "B" se tak i kvalifikoval do republikového kola Českého poháru.   

STK Hradčany  - SK Přerov B 0:6 

TJ Sokol Ondratice B - SK Přerov B 0:6 

KST Město Albrechtice B - SK Přerov B 1:6 

Další úspěšná sezona tak pro náš tým končí. Dlouhodobé soutěže se opět rozběhnou přibližně v polovině září druhou fází Českého poháru. 

Lukáš Valašík

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

olda - blahopřání

15. 4. 2018 20:44

gratuluji všem