Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko v derby zdolalo Buk

3. 12. 2017

První prosincovou sobotu jsme v posledním mistrovském utkání roku 2017 přivítali na domácích stolech hráče Sokola Buk.

Do utkání jsme vstupovali s odhodláním oplatit našemu soupeři porážku 7:10, kterou náš tým utrpěl v polovině září v 1. kole soutěže. Postavili jsme to nejlepší co bylo tento den k dispozici a náš cíl se nám od úvodu povedlo naplňovat. Zvítězili jsme nejenom v obou deblech, ale i v následujících 7 singlových utkáních. Za stavu 9:0 pro naše družstvo se přece jen podařilo hostům zkorigovat skore do přijatelnější konečné podoby 10:3. Přerované předvedli kvalitní kolektivní výkon, když všichni naši hráči získali pro svůj tým 2,5 bodu. Jediným neporaženým pak byl Jakub Olejník.

SK Přerov B - TJ Sokol Buk 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valašík Lukáš 2:1, Olejník Jakub 2:0, Hrabica Marián 2:1, Maděrka Svatopluk 2:1, body hostů: Koutný Pavel 1:2, Divina Jiří 1:2, Hrubý Martin 0:3, Bluma Jindřich 1:1)

 

Lukáš Valašík, kapitán družstva B

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář