Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko vybojovalo dvě vítězství, céčko v kraji zvítězilo v Němčicích nad Hanou

31. 10. 2017

Poslední sobotu v říjnu odehrála naše krajská družstva další dvě kola svých soutěží. A nutno říct, že si nevedly vůbec špatně.  

Béčko na domácích stolech hostilo týmy TTC Mohelnice a nováčka soutěže Sokol Bludov.

Náš tým posílený o navrátilce Mariána Hrabicu, bojoval v dopoledním zápase s tradičním divizním sokem z Mohelnice. Utkání, které se neslo v bojovné, ale velice férové a sportovní atmosféře, jsme měli od začátku pod kontrolu a v pohodě jsme získali 4 body do tabulky soutěže za vítězství 10:3. Nejlepšími domácími hráči byli svorně Lukáš Valašík a Svaťa Maděrka se ziskem 3,5 bodu.

SK Přerov B - TTC Mohelnice 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 3:0, Hrabica Marián 1:1, Netesal Jiří 1:2, Valašík Lukáš 3:0, body hostů: Hojgr Jan 0:3, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 1:2, Hojgr Stanislav 0:2),

Odpoledne jsme v utkání s Bludovem potkali pro nás soupeře neznámého a neokoukaného. Výrazný rozdíl ve zkušenostech s divizními boji se ale projevil naplno. Drtivé vítězství 10:0 pak tuto skutečnost dokazuje.

Přerov B - TJ Sokol Bludov 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maděrka Svatopluk 2:0, Hrabica Marián 2:0, Netesal Jiří 2:0, Valašík Lukáš 1:0, WO 1:0, body hostů: Srb Pavel 0:2, Jelínek Jakub 0:2, Brokeš Josef 0:1, Blaťák Marek 0:2, WO 0:1)

Po dvou vítězství na domácí půdě jsme vystoupali tabulkou až na 4. místo a vrátili se tak na pozice na které dle mého názoru náš tým patří. Pozitivem duelů je bezproblémové začlenění posily Mariana Hrabici do našeho týmu, nejlepší divizní výkon letošní sezony Jiřího Netesala a potvrzení velmi dobré formy pilířů sestavy Svati Maděrky a Lukáše Valašíka.

Krajský tým "C" hrál důležité utkání pro upevnění pozice ve středu tabulky v Němčících nad Hanou. Důležitý souboj naši mladíci zvládli, zvítězili 11:7 a zajistili si klid do následujících utkání. Nejlepším přerovským hráčem střetnutí byl Pavel Hejduk ziskem 3 bodů. 

TJ Sokol Němčice nad Hanou - SK Přerov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palásek Martin 0:3, Palásek Jaromír 0:3, Válek Vít 1:2, Janík Michal ml. 3:1, WO 2:1, body hostů: Jarolím Tomáš 2:2, Otáhal Bořek 2:1, Hejduk Pavel 3:0, Červinka Lukáš 2:1, WO 1:2),

Odpolední zápas na horké půdě Ondratic, byl již pro naše mladíky větším oříškem. Při porážce 11:7 se ovšem zaskvěl Lukáš Červinka, který získal skvělé 4 body, když "skalpoval" všechny své soupeře. Tento hráč dokázal, že když mu to "sedne" je schopen opravdu velice kvalitních výsledků a výkonů.

TJ Sokol Ondratice B - SK Přerov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jan 0:2, Řehulka Michal 2:1, Milar Martin 3:1, Cetkovský Martin 2:1, Zich Petr ml. 2:0, WO 0:2, body hostů: Jarolím Tomáš 1:2, Otáhal Bořek 0:4, Hejduk Pavel 0:3, Červinka Lukáš 4:0, WO 2:0),

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář