Jdi na obsah Jdi na menu

Bořek Otáhal bronzovým medailistou z MČR mladšího žactva 2017 v Havířově

26. 5. 2017

Dne 20.5. - 21.5.2017 se v Havířově konaly MČR mladšího žactva ve stolním tenise.

Náš oddíl vyslal do boje Bořka Otáhala a ten již tak úspěšnou sezonu SK Přerov korunoval skvělou bronzovou medailí v soutěži čtyřher mladších žáků.

Se svým spoluhráčem Tomášem Černohorským z T.J. Sokol Vsetín nejprve v prvním kole s přehledem přehráli dvojici Beneš - Myler 3:0 na sety. Své ambice potvrdili i v osmifinálovém duelu turnaje, když 3:1 zdolali duo Kadanik - Truněček. V následující čtvrtfinálovém duelu šlo tedy již do tuhého, neboť vítězství nad deblem Benda - Brhel by znamenalo jistotu medaile z MČR. A to se k naší velké radosti Bořkovi a jeho spoluhráči povedlo, když zvítězili 3:1. I když v následujícím semifinálovém duelu podlehli deblu Bělík - Karel, obrovskou radost z bronzové medaile to již zkazit nemohlo.

Připomínám ještě, že se jedná letos již o druhý zisk bronzového kovu z MČR pro náš oddíl, když v dubnu byl stejně úspěšný i Dalibor Skopal v kategorii starších žáků.

Velká gratulace Bořkovi, který je velkou nadějí a budoucností našeho klubu!!

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

new3.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky MČR 2017

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář