Jdi na obsah Jdi na menu

Céčko podlehlo Neředínu "D" a po boji i Hradčanům

29. 11. 2017

Uplynulou sobotu odehrálo své zápasy i naše družstvo "C".

Nejprve jsme ráno bojovali na stolech Neředína s místním déčkem. Bohužel náš soupeř měl utkání od začátku ve své moci a nedovolili našemu týmu pomyslet na bodový zisk z tohoto střetnutí. Nejlepšími hráči Přerova byli Jiří Netesal a Tomáš Jarolím, kteří získali oba po 2 bodech.

T.J. Sokol Olomouc Neředín D - SK Přerov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Radek 4:0, Běhal Milan 2:1, Kovačík Roman 3:0, Kroutil Tomáš 1:3, Šolle Radovan 0:1, WO 0:1, body hostů: Krudenc Martin 0:4, Netesal Jiří 2:2, Jarolím Tomáš 2:2, Otáhal Bořek 1:2, WO 1:0

Na odpolední duel se naše družstvo přesunulo na halu SK Přerov, kde je hostil silný tým Hradčan. Toto utkání bylo ovšem velice vyrovnané a ve hře jsme byli až do samotného konce. Nakonec více zkušeností a umu předvedli domácí a v utkání tak zvítězili těsně 10:8. Nejlepšími hráči hostů byli Jiří Netesal a Bořek Otáhal, kteří získali pro svůj tým 3 body. 

STK Hradčany - SK Přerov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Oto 1:3, Kubík David 2:2, Vaculík Roman 2:2, Galanda Tomáš 3:1, body hostů: Krudenc Martin 2:2, Otáhal Bořek 3:1, Netesal Jiří 3:1, Jarolím Tomáš 0:4)

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář