Jdi na obsah Jdi na menu

Hodnocení sezony vedoucího družstva E

4. 4. 2016

Sezona 2015/2016 pro okresní tým SK Přerov E skončila. Do sezony jsme vstupovali s cílem hrát střed tabulky, nemít záchranářské starosti a dát příležitost co největšímu počtu (především mladých) hráčů. Tento cíl se nám podařilo naplnit. V konečné tabulce jsme obsadili 7. místo a za náš tým nakonec nastoupilo celkově 11 hráčů. Záchranářské starosti jsme v celém průběhu soutěží neměli a sezona v tomhle směru probíhala v klidu. Počítal sem však s větším zapojením mládežnických hráčů, pravda je ovšem taková, že z jejich strany o to zájem spíše nebyl. Lídrem týmu byl podle očekávání Lukáš Valašík (92 %) , následován už s větším odstupem Martinem Krudencem (64 %), Richardem Šiklem (61 %) a Jarmilem Vysloužilem (33 %). Další hráči nesehráli dostatečný počet zápasů (50%). Týmu, ale bodově přispěli Tomáš Jarolím, Hynek Čada, Lukáš Červinka, Tomáš Kyselák, Pavel Kyrych, Kateřina Komárková  a Véghová Viola.  

Sezonu tak hodnotím celkově kladně. Protože se s týmem jako vedoucí i hráč po třech letem loučím, přeji mu aby se mu v dalších sezonách dařilo a měl i nadále výsledky, které budou dobře reprezentovat náš oddíl.

Lukáš Valašík, teď už bývalí vedoucí týmu SK Přerov E  :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář