Jdi na obsah Jdi na menu

Krajské kolo Českého poháru začíná, náš tým má šanci získat třetí triumf v řadě

14. 2. 2018

V druhé polovině února začíná krajské kolo Českého poháru 2018.

Krajskému svazu stolního tenisu Olomouc se podařil "husarský kousek" ,když do této soutěže letos nalákal rekordní počet 25 mužstev, což nemá konkurenci v celé České republice. Jako jediný též svaz uspořádá "final four" ,kterým celá soutěž vyvrcholí.  

Poháru se již tradičně zúčastní i náš divizní tým, který obhajuje loňské i předloňské prvenství. Jako loňský divizní i pohárový vítěz je náš tým nasazen jako číslo jedna a jeho vstup do soutěže se tak uskuteční až ve čtvrtfinále. Na svého soupeře si tak budeme muset ještě počkat. Jelikož je jisté, že loňské divizní vítězství už neobhájíme je pohár naší jedinou šancí i letošní sezonu ozdobit ziskem cenné trofeje. Doplníme ještě, že dva nejúspěšnější týmy z krajského kola si zajistí účast v republikovém kole Českého poháru.

Lukáš Valašík

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář