Jdi na obsah Jdi na menu

Krajské přebory přinesly 6 cenných kovů pro náš oddíl

24. 1. 2019

V sobotu 19.1. se v Postřelmově na Šumpersku uskutečnily Krajské přebory mužů a žen.

V soutěži smíšených deblů získali stříbrné medaile Vlach Martin spolu s Mazalovou Klaudií a bronzové medaile Ondřej Skalský se Slavíkovou Kristýnou. Další dva bronzy jsme získali zásluhou dvojic Vlach Martin - Otáhal Bořek a Skalský Ondřej - Olejník Jakub v mužské čtyřhře.

V mužském singlu zvítězil Martin Vlach, který ve finále porazil Daniela Tomicu z Jeseníka a bronzovou medaili získal Ondřej Skalský. Nominaci na MČR, které se uskuteční v dalekých Teplicích, tak mají z našeho oddílu jistou Martin Vlach a Ondřej Skalský. 

Lukáš Valašík

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Olda - blahopřání

24. 1. 2019 20:35

GRATULUJU VŠEM