Jdi na obsah Jdi na menu

Ligové týmy o víkendu nebodovaly

28. 11. 2016

O minulém víkendu sehrály naše ligové týmy mužů a žen svá utkání.

Muži nejprve nastoupily v Brně proti týmu Moravské Slavie B. Naše družstvo bojovalo velmi statečně a bylo domácím vyrovnaným soupeřem, ale na body do tabulky to nestačilo. V utkání jsme podlehli 6:10.

TTC Moravská Slavia Brno B - SK Přerov 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juroška Ivan 3:1, Vaculík Miloslav 1:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Šenkapoul Petr 3:1, body hostů: Olejník Petr ml. 3:1, Vlach Martin 1:3, Olejník Jakub 1:2, Zlámal Jaromír 0:3)

V neděli náš tým "A" nastoupil k dalšímu utkání na půdě Blanska. I v tomto utkání jsme velmi dobře bodovali a zdálo se, že alespoň v tomto duelu nějaký ten bod připíšeme. Bohužel ani tentokrát se tak nestalo. Zápas skončil vítězstvím domácích 10:7.

KST Blansko - SK Přerov 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Filip 2:2, Bako Radim 2:2, Veselý Lukáš 2:1, Dudík Luboš 3:1, body hostů: Bělík Šimon 3:1, Olejník Petr ml. 2:2, Olejník Jakub 1:3, Vlach Martin 0:3)

Ženy v sobotu přívítaly rezervu Ústí nad Orlicí. V dalším velmi vyrovnaném utkání tohoto víkendu jsme opět byli na špatné strany barikády. Utkání jsme prohráli 4:6.

Přerov - TTC Ústí nad Orlicí B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 2:1, Véghová Viola 1:2, Komárková Kateřina 1:1, Prázdná Tereza 0:1, body hostů: Cyranyová Lucie 2:1, Motlová Jitka 0:3, Částková Barbora 3:0)

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář