Jdi na obsah Jdi na menu

Ligový tým získal do tabulky body za dvě remízy

21. 10. 2017

Po úspěšném vystoupení našich krajských týmů zabodoval i náš tým ligový. O minulém víkendu získal body za dvě remízy v domácích utkáních s Porubou a KST Ostrava D.

SK Přerov - TTC Poruba Ostrava 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 2:2, Skopal Dalibor 2:2, Vlach Martin 2:2, Skalský Ondřej 2:2, body hostů: Bugaj Pavel 4:0, Velebil Lukáš 2:2, Jurdzin Tomáš 1:3, Solanský Pavel 1:3

SK Přerov - TJ Ostrava KST D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Martin 1:3, Skalský Ondřej 2:2, Soukup Adam 3:1, Skopal Dalibor 2:2, body hostů: Kupec Rostislav 3:1, Štalzer Adam 2:2, Lapisz Břetislav 2:2, Merta Marek 1:3),

Po pěti odehraných kolech je náš tým na šestém místě. Dalšími našimi soupeři budou hráči Šarov a Zlína B s kterými se utkáme o následujícím víkendu.

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář