Jdi na obsah Jdi na menu

Lukáš Venclů zdolal všechny soupeře a zvítězil na "Letním večerním turnaji"

29. 6. 2019

Poslední červnový pátek se na hale SK Přerov uskutečnil "Letní večerní turnaj", kterého se zúčastnilo 22 hráčů z 13 oddílů 3 moravských krajů.

Večerní turnaje, které pořádá SK Přerov oddíl stolního tenisu mají za úkol vyplnit mimosezoní pauzu a dát možnost milovníkům bojů za zelenými stoly, dobře se připravit na nadcházející sezonu. Podobný formát turnajů je unikátní a nemá obdoby v celé České republice.

Startovní pole "Letního večerního turnaje" bylo rozděleno do 4 základních skupin z nichž 4 nejúspěšnější hráči postoupili do vyřazovací části turnaje. Nejlepší formu tentokráte prokázal Lukáš Venclů ze Sokola Jezernice. Ten si nejprve v osmifinále poradil s Filipem Válkem z Orla Paskov, poté vyřadil domácího Milana Šoce a vítězně zvládl i semifinálový duel s Vojtěchem Šubou z Olomouce - Neředína. Finálový souboj ve kterém Lukáš Venclů narazil na dalšího domácího hráče a svého jmenovce Lukáše Valašíka přinesl kvalitní a vyrovnaný souboj ve kterém byl úspěšnější právě Venclů. V bitvě o bronzovou pozici pak Vojtěch Šuba podlehl Michalu Janíkovi mladšímu z Němčic nad Hanou. Další večerní turnaj se tak nesl v příjemné sportovní a přátelské atmosféře a účastníci mohli do svých domovů odjíždět spokojeni.

Výsledky "Letniho večerního turnaje" 28.6.2019:

1. Lukáš Venclů (Jezernice)

2. Lukáš Valašík (Přerov)

3. Michal Janík mladší (Němčice n/H)

4. Vojtěch Šuba (Olomouc - Neředín)

5.-8. Jan Beneš (Ondratice), Michal Janík starší (Ondratice), Milan Šoc (Přerov), Tomáš Galanada (Přerov)

9.-16. Tomáš Kužílek (Osek n/B), Petr Lužný (Prostějov), David Kubík (Přerov), Petr Rybníkář (Brodek u Pros.), Filip Válek (Paskov), Jiří Netesal (Přerov), Roman Kovačik (Olomouc - Neředín), Daniel Dvouletý (Velký Újezd)

17. Vlastimil Turzík (Vlčnov)

18. Antonín Cápík (Přerov)

19.-20. Pavel Kyrych (Přerov), Aleš Hostášek (Loučka)

21.-22. Petr Válek (Paskov), Rudolf Frydrych (Kojetín)

Lukáš Valašík, Přerov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář