Jdi na obsah Jdi na menu

Náš klub získal hned 3 zkušené posily

31. 5. 2018

Na konci května získal náš oddíl 3 zkušené posily, které by měli posílit naše krajské a okresní výběry!

Všichni 3 hráči přicházejí na řádný přestup z STK Hradčany! 

David Kubík (ročník 1981, ELO 1478, kraj 201-245) se po 4 odehraných sezonách v dresu STK Hradčany vrací do svého mateřského klubu. Měl by působit jak v okresních tak i krajských soutěžích. David byl členem úspěšného družstva Hradčan, které loni opanovalo Okresní přebor a letos se zúčastnilo Final four krajského poháru.  

Oto Holub (ročník 1962, ELO 1509, kraj 151-200) je další navrátilec do mateřského SK Přerov. Po dlouhé odmlce se Ota ke stolnímu tenisu před 4 lety vrátil, avšak překvapivě ne do našeho oddílu, ale do Hradčan. Nyní se tedy opět stává hráčem našeho klubu a bude startovat v okresních i krajských soutěžích. 

Tomáš Galanda (ročník 1975, ELO 1625 , kraj 101-150) je naopak úplným nováčkem v SK Přerov. V STK Hradčany odehrál posledních 6 sezon a jeho výkonnost stále roste. Patřil k nejlepších hráčům minulé sezony v KP 2 a v únoru zvítězil na jednom z velice dobře obsazených večerních turnajů na naší hale. Náš oddíl bude reprezentovat v krajských soutěžích. 

Všem třem novým či staronovým spoluhráčům přejeme mnoho úspěchů a radosti ze hry v dresu SK Přerov!

Lukáš Valašík 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář