Jdi na obsah Jdi na menu

Okresní tým nestačil na Hradčany

4. 10. 2015

V pátek 2.10 jsme v prvním domácím utkání hostili tým Hradčan. V úvodu zápasu se nám dařilo se silným soupeřem držet krok, avšak v dalším průběhu utkání se začal přece jenom projevovat výkonnostní rozdíl, který mezi soupeři bezesporu je. I přesto že jsme v utkání podlehli 6:12 myslím, že náš tým bojoval statečně a obstál v tomto utkání se ctí.

Jeden a půl bodu uhrál mladý Richard Šikl a především prokázal, že je talentovaný a pokud na sobě bude pracovat, má před sebou slibnou budoucnost. Půl bodu připsal Martin Krudenc a bez bodu tentokrát zůstal Jarmil Vysloužil. Zbytek bodů dodal Lukáš Valašík.  Za soupeře hrál výtečně Tomáš Galanda a především Ota Holub, který se naprosto nepochopitelně objevil v dresu Hradčan, i když je přerovák a přes dvacet let hrál v našem oddíle.

V dalším kole dne 12.10 zajíždíme do Opatovic, kde náš tým bude čekat opět velmi náročné utkání o důležité body do tabulky soutěže.

Lukáš Valašík