Přerov F bojoval s Komárnem, na lídra tabulky však nestačil

2. 12. 2019

Netradičně v neděli 1.12. jsme zajížděli na dosud neprozkoumanou půdu týmu STK Komárno A.

Přijeli jsme do velmi přátelského prostředí, jediný hendikep pro nás byla, dnes už ne zrovna častá hra s celuoidovými míčky, což nám dělalo trochu problémy.

Jednalo se o zápas s vedoucím týmem tabulky, přistoupili jsme sice k zápasu s cílem pokusit se domácí překvapit, ti ale roli favorita nakonec bez větších potíží potvrdili. Z našeho týmu domácím nejvíce zatápěl Michal Gerhát, smůlu měl Pavel Kyrych, ten 3 své zápasy prohrál poměrem 3:2, na Milanu Trunečkovi byla vidět dlouhá přestávka od soutěžních utkání, i tak se dočkal alespoň čestného bodu. Nedařilo se Milanu Kajnarovi, který nebodoval.

Vyrovnaný stav trval jen po čtyřhrách a po prvních dvou dvouhrách, poté už body sbírali převážně domácí.
Konečný výsledek zápasu: STK Komárno A - SK Přerov F - 12:6

Body Přerova: čtyřhry: 1:1, Michal Gerhát - 3:1, Milan Trunečka - 1:3, Pavel Kyrych - 1:3, Milan Kajnar - 0:4

Další zápas hrajeme doma v pátek 6.12. proti TJ Sokol Černotín A a půjde o náš poslední domácí zápas před Vánoční přestávkou.