Jdi na obsah Jdi na menu

Přerov jasně ovládl divizní duely s regionálními rivali

27. 10. 2019

V sobotu 26.10. odehrálo přerovské "béčko" prestižní duely s regionálními soky z Jezernice a Buku. Po skvělém kolektivním výkonu našeho družstva nebylo pochyb o tom, že body za dvě drtivá vítězství zůstanou doma.

V dopoledním duelu s Jezernicí jsme výborně zachytili úvod utkání a po úvodních vítězstvích v obou deblech jsme vytrvale navyšovali skore v náš prospěch. Konečný výsledek 10:2 plně odpovídá průběhu zápasu. Lukáš, Milan i Tomáš nezáváhali a připsali si 100% bodový zisk.

SK Přerov B - TJ Sokol Jezernice 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda Tomáš 2:0, Maděrka Svatopluk 0:2, Valašík Lukáš 3:0, Šoc Milan 3:0, body hostů: Šuba Bedřich 1:2, Raška Jiří 1:2, Venclů Lukáš 0:2, Rytíř Pavel 0:2) 

V odpoledním střetnutí s Bukem jsme opět výborně vstoupili do utkání a navázali tak dalšími výbornými výkony na duel s Jezernicí. Zápas byl zcela v naší režii a soupeř nemohl pomýšlet ani na zdramatizování tohoto. Za 2 hodiny bylo hotovo a na naše konto jsme si mohli připsat 4 body za vítězství 10:1.

SK Přerov B - TJ Sokol Buk 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galanda Tomáš 2:0, Maděrka Svatopluk 1:1, Valašík Lukáš 3:0, Šoc Milan 2:0, body hostů: Divina Jiří 1:2, Bluma Jindřich 0:2, Hrubý Martin 0:2, Vaculík Roman 0:2)

Je třeba pochválit celý tým, za bojovný a zodpovědný výkon. Tomáš Galanda, jakožto nováček divizních kolbišť, během dne neztratil jediný bod a jeví se jako výborná posila pro náš tým. Milan Šoc uplatnil své zkušenosti a také během dne nezaváhal. Svaťa Maděrka překonal zranění kyčle a též přispěl svým dílem k sobotním triumfům. Lukáš Valašík jede na vítězné vlně, v sezoně ještě neprohrál a se 14 vítězstvími vede soutěž jednotlivců celé soutěže.

V tabulce je náš tým na 3. místě a v přístích kolech zajíždí na půdu druhé Mohelnice a lidra soutěže ze Šumperka. Oba zápasy slibují skvělé souboje a budou pravým testem pro náš tým.

Lukáš Valašík

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Olda - blahopřání

27. 10. 2019 21:21

VÝBORNĚ

Olda - blahopřání

27. 10. 2019 21:15

GRATULUJI *