Jdi na obsah Jdi na menu

Proběhla výroční schůze oddílu SK Přerov - byl zvolen nový výbor

21. 4. 2018

V pátek 20. dubna proběhla výroční schůze SK Přerov - oddílu stolního tenisu 

Nejprve byla zhodnocena loňská sezona. Ta byla označena za podařenou, neboť všechna naše družstva ve svých soutěžích uspěla. Ligové mužstvo obsadilo pěkné 5. místo, týmu "B" se podařilo získat 4. místo a navíc potřetí v řadě ukořistilo Krajský pohár. Adam Soukup získal titul přeborníka kraje v mužích a Tomáš Jarolím ukořistil krajský titul mezi staršími žáky. Všem našim týmům i hráčům děkujeme za reprezentaci oddílu ve všech soutěžích a turnajích, které v letošní sezoně odehráli.

Byla též zhodnocena finanční situace klubu. Náš oddíl je díky příspěvkům svých členů, sponzorským darům, různým dotacím a grantům a aktivitě některých svých členů finančně stabilizován. Pokud budeme i nadále racionálně hospodařit nehrozí oddílu žádné ekonomické problémy. Naopak můžeme přemýšlet o investicích například do zázemí naší haly.

O těchto investicích už bude rozhodovat nový výbor klubu, který byl řádně zvolen. Nový výbor bude pracovat ve složení: Svatopluk Maděrka, Michal Jarolím, Pavel Šikl, Martina Severová a Jaromír Zlámal. Ten se v blízké době sejde a měl by ze svých řad zvolit nového předsedu oddílu. Pomocnou rukou výboru zůstává Lukáš Valašík, který bude zajištovat pořádání některých turnajů, zajištění občerstvení na akcích klubů, propagaci oddílu na internetu apod.

Posledním bodem schůze byl plán činnosti oddílu na nejbližší období. Náš klub uvolnil hráče Adama Soukupa a Dalibora Skopala na přestup s návratem do Ostravy. Děkujeme těmto hráčům za reprezentaci oddílu a přeje jim mnoho úspěchů v další kariéře. Jednáme také o doplnění jednotlivých mužstev o některé nové či staronové hráče. Dne 19.5. budeme pořádat tradiční Memoriál Františka Žůrka. Během léta budeme také organizovat "Letní pohár SK Přerov", sérii večerních turnajů. O všech těchto akcích budeme informovat prostřednictvím webových stránek klubu či Facebooku.    

Lukáš Valašík, SK Přerov

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář