Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěžní sezona začala pohárovým vítězstvím v Rožnově pod Radhoštěm

15. 9. 2018

V sobotu 15.9. začala pro náš oddíl soutěžní sezona 2018/2019 duelem 2. kola Českého poháru v Rožnově pod Radhoštěm. V úvodním utkání sezony jsme se rozhodli dát šanci mladým hráčům Pavlovi Hejdukovi a Tomáši Jarolímovi, které doplnil zkušenější Lukáš Valašík.

Utkání začalo smolně prohranou čtyřhrou a dál se odvíjelo mírně ve prospěch našeho soupeře ze Zlínského kraje. V obrovsky vyrovnaném duelu ve kterém se neodehrál jediný zápas ve 3 setech, jsme drželi stav který nám dával naději výsledek obrátit v náš prospěch. Tomášovi se podařilo po velkém boji zdolat Leandra Raaba 3:2 a Pavel přidal bod za vítězství 3:1 nad Pavlem Černotou. Lukáš přidal další dva body za vítězství nad Černotou i Jiřím Škrlou schodně 3:1. I tak však byl před posledním zápasem pro nás nepříznivý stav 4:5 a navíc bylo nutné zvítězit v poměru 3:1 na sety. To se však Lukášovi povedlo porazil Raaba 3:1 a dovedl svůj tým k vítězství a postupu do dalšího kola. Utkání skončilo 5:5 na body a 22:21 na sety pro náš tým.

TJ Rožnov pod Radhoštěm - SK Přerov 5:5 (21:22 sety) (čtyřhry 1:0, body domácích: Raab Leander 1:2, Černota Pavel 1:2, Škrla Jiří 2:1, body hostů: Jarolím Tomáš 1:2, Valašík Lukáš 3:0, Hejduk Pavel 1:2)

Los 3. kola Českého poháru se uskuteční v úterý 17.9. úřední termín utkání je pak v sobotu 22.9.

Lukáš Valašík, SK Přerov 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář