Jdi na obsah Jdi na menu

Titul armádního přeborníka pro SK Přerov, bronzová medaile z debla

11. 4. 2019

V úterý a středu 9.-10.4. se v areálu Moravské Slavie Brno odehrál Přebor Ministerstva obrany ve stolním tenise.

V kategorii singlu do 40 let reprezentoval náš oddíl Lukáš Valašík. Ten začal plnit roli favorita soutěže, když zvítězil v základní čtyřčlenné skupině a postoupil do čtvrtfinále. V něm zdolal Lukáše Eisenreicha z TJ Spartak Rožmitál po Třemšínem, následně v semifinále Jana Stocha z TJ Sokol Bobrovníky. Ve finálovém souboji se pak střetl s Alešem Čížkem s KST Karviná. Toho přehrál jasně 3:0 a získal titul Přeborníka MO pro rok 2019.

V deblovém turnaji pak Lukáš po boku Martina Kubánka ze Sokola Šternberk dokráčel do semifinále, kde nestačili na bratry Lukáše a Jindřicha Eisenraichovi. V boji o 3. místo pak zdolali Jana Křivku a Le Nguyena a získali bronzovou medaili. 

Se ziskem jedné zlaté a jedné bronzové medaile se zařadil náš oddíl mezi nejúspěšnější oddíly letošních přeborů.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Olda - blahopřání

13. 4. 2019 19:18

Gratuluji