Jdi na obsah Jdi na menu

Tomáš Jarolím přeborníkem Olomouckého kraje

16. 4. 2018

V neděli 15.4. uspořádal náš oddíl Krajské přebory staršího žactva pro rok 2018

V kategorii starších žáků zvítězil k naší radosti domácí Tomáš Jarolím, který ve finále zdolal Jiřího Kadlčíka z DDM Olomouc. Bronzovou medaili pak bral další domácí hráč Pavel Hejduk společně s Pavlem Prázdným z Nákla. 

V chlapecké čtyřhře zvítězili domácí Bořek Otáhal společně s Pavlem Prázdným před dalším domácím Pavlem Hejdukem, který hrál se Sebastianem Kašníkem. Na třetí pozici pak skončili Tomáš Jarolím s Jiřím Kadlčíkem a duo Radovan Šolle a Kryštof Beneš. V kategorii dívčího deblu získali bronzovou medaili přerovské hráčky Eliška Hejsková a Markéta Jamborová

V mixu pak získali bronzovou medaili opět Tomáš Jarolím s Eliškou Hejskovou a Milan Severa s Kristýnou Slavíkovou.

Všem, kteří reprezentovali náš oddíl děkujeme a přejeme hodně štěstí na dalších turnajích!

Lukáš Valašík

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář