Jdi na obsah Jdi na menu

Tým "C" zvítězil v Ondraticích a prohrál s Neředínem "B"

28. 11. 2016

V páteční předehrávce Divize zajížděl náš tým "C" na "půdu" Ondratic.

Naše družstvo posílili hostující Šimon Bělik a poprvé v sezoně Karel Kepl. Vyšel již úvod zápasu, kdy se podařilo získat oba debly. Výborně zahráli Šimon a Dalibor, kteří nezaváhali a získali 4 a 3 body. Jeden bod dodal i Karel Kepl a náš tým se tedy mohl radovat z druhého vítězství v soutěži.

TJ Sokol Ondratice - SK Přerov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Michal 1:2, Janík Michal st. 1:2, Brátel Zdeněk 1:2, Beneš Jan ml. 2:2, body hostů: Bělík Šimon 4:0, Skopal Dalibor 3:0, Kepl Karel 1:2, Červinka Lukáš 0:3)

V sobotu zavítal náš tým do Neředína, kde se utkal s domácím "béčkem". 

Do zápasu jsme tentokrát nevstoupili příliš dobře a již na začátku utkání jsme museli dotahovat ztrátu. Opět dobře zahráli Dalibor Skopal a Karel Kepl, kteří pro tým získali každý 3 body. Jejich spoluhráči, ale další body nepřidali a neředinští hráči mohli slavit vítězství 10:7.

T.J. Sokol Olomouc-Neředín B - SK Přerov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovačík Roman 3:1, Holík Petr 2:2, Saksa Ivan 2:1, Dohnálek Ondřej 2:2, body hostů: Skopal Dalibor 3:1, Kepl Karel 3:1, Červinka Lukáš 0:4, Bařina Jiří 0:1, Otáhal Bořek 0:2)

Lukáš Valašík, výbor SK Přerov

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář