Jdi na obsah Jdi na menu

Vítězství v Čekyni i bez kapitána

23. 11. 2015

Vítězství v Čekyni i bez kapitána
Poprvé v letošním ročníku OS 1 se náš tým musel obejít bez svého kapitána Lukáše Valašíka a bez větších problémů to zvládnul. Pozici lídra převzal Richard Šikl a bez ztráty bodu dovedl tým k vítězství (4 body). Velmi pěkný počinek se povedl Jarmilu Vysloužilovi. Získaných 3,5 bodu je jeho nejlepším letošním výsledkem. Stejně dobře si vedl i Martin Krudenc (3,5 bodu). Zbylé 2 body přidal poslední člen sestavy Lukáš Červinka. Celkový výsledek 13:5 upevnil naši pozici v tabulce. Po třetině soutěže držíme pěkné 5. místo. I nadále tak můžeme plnit své poslání a dávat prostor mladým a nadějným hráčům a to co v největším počtu. V dalším utkání se v pátek 27.11 utkáme na domácí půdě s rezervním týmem Rakova. Prostor dostanou další členové našeho týmu a budou tak mít možnost prezentovat svůj progres.        

Lukáš Valašík