Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky okresního mužstva SK Přerov E

17. 2. 2016

Výsledky okresního mužstva SK Přerov E

Naše okresní družstvo mělo na programu další zápasy soutěže. Dne 2.2 jsme hostili na domácích stolech tým Opatovic. Celý průběh utkání byl vyrovnaný, a proto lze považovat výslednou remízu 9:9 za spravedlivou. Lukáš Valašík uhrál 4 body, Martin Krudenc 3, Pavel Kyrych 1 bod a Viola Veghová také 1 bod. Do tabulky jsme tedy připsali 2 body.

Dne 9.2 jsme zajížděli na půdu Tovačova B. Sestava našeho týmu se opět proměnila, proto ambice na výhru v tomto utkání nebyly. Celkový výsledek 6:12 je toho důkazem. Jarmil Vysloužil získal 3 body, Kateřina Komárková a Tomáš Kyselák 1 bod. Pár Vysloužil – Jarolím potom svým bodem z debla dotvořil celkový výsledek.

V pátek 12.2 jsme doma hostili tým Jezernice B. Utkání bylo poněkud nervozní. Výsledná remíza 9:9 je pro nás spíše ztrátou, ale vzhledem v postavení našeho týmu v tabulce nás nemusí zase tolik mrzet. Lukáš Valašík uhrál 4 body, Martin Krudenc 3 body, Jarmil Vysloužil 1 bod. Pár Krudenc – Kyrych přidal 1 bod ve čtyřhře.      

V dalším zápase se náš tým představí v pátek 19.2 na půdě Milotic.

                                                                                                                                                    Lukáš Valašík