Jdi na obsah Jdi na menu

Ženy zvítězily ve Vsetíně a muži remizovali s KST Zlín

30. 10. 2016

V sobotu 29.10. hostil náš tým "A" na domácích stolech tým KST Zlín.

Ve velice vyrovnánám zápase trvajícím přes 4 hodiny získali naši hráči 2 body za remízu do tabulky 2.ligy. Výborný výkon předvedl Ondřej Skalský, který pro svůj tým získal 3 body. Rovněž skvěle zahráli Martin Vlach a Petr Olejník, kteří připsali 2 body. Bodoval i Adam Soukup, kterému se povedlo vybojovat 1 bod. Protože se v úvodu zápasu podařilo získat i 1 bod v deblu, skončil zápas konečnou remízou 9:9. Chlapcům gratulujeme a snad to pro ně bude povzbuzení do dalších utkání.

SK Přerov - KST Zlín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukup Adam 1:3, Olejník Petr ml. 2:2, Skalský Ondřej 3:1, Vlach Martin 2:2, body hostů: Smýkal Tomáš 4:0, Smoček Libor 3:1, Dorňák Zdeněk 0:4, Oharek David 1:3)

Ženy sehrály své utkání ve Vsetíně a vedlo se jim výborně. Získaly vítězství 6:4. Skvělá byla Lucie Králová, která získala 3 body, Kateřina Komárková dodala 2 body a bod jsme přidali i ve čtyřhře. Poprvé se také zapojila Tereza Prázdná, posila z Nákla.

T.J. Sokol Vsetín - SK Přerov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tydlačková Simona 2:1, Hnátková Kateřina 1:2, Pončíková Kateřina 1:2, body hostů: Komárková Kateřina 2:1, Králová Lucie 3:0, Véghová Viola 0:2, Prázdná Tereza 0:1)

 


 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář