Jdi na obsah Jdi na menu

Změny ve vedení SK Přerov - oddílu stolního tenisu

4. 5. 2017

V úterý 25.4.2017 se konala důležitá schůze vedení našeho oddílu.

Došlo k několika důležitým změnám. Ve výboru a současně ve funkci předsedy oddílu skončil Jiří Netesal. Jeho velké pracovní vytížení mu nedovolovalo věnovat se dostačujícím způsobem řízení našeho klubu. Jiřímu děkujeme za jeho práci a dál s ním počítáme jako s velmi kvalitním hráčem i s jeho výpomocí při chodu našeho oddílu. Do výboru SK Přerov se po krátké přestávce vrací Milan Šoc, který bude současně zastávat funkci místopředsedy. Milanovi zkušenosti se nám budou jistě hodit a jsme rádi, že je budeme moci opět využívat.

Novým předsedou oddílu byl zvolen Lukáš Valašík. Další členové výboru budou i nadále pokračovat ve stejném složení. Přejeme si, aby změny které jsme provedli byly ke prospěchu SK Přerov a navázali jsme na velice kvalitní výsledky klubu v minulých letech.

Lukáš Valašík, předseda SK Přerov

     

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář