Jdi na obsah Jdi na menu

Přerov má přeborníka U17

4. 5. 2023

Krajské přebory mládeže U17 – 29.4.2023 (Hnojice)

Z celkového počtu 24 chlapců, byla jedna třetina z našeho oddílu a z jedenácti dívek, byly tři z SK Přerov. 

Chlapeckou dvouhru vyhrál zcela zaslouženě náš František Nadymáček. Jeho výkonost stále stoupá, takže podobný úspěch byl pouze otázkou času. Druhé místo obsadil Dmytro Opanasiuk (Šumperk) a bronzový pohár si odvezli Tomáš Doušek a Tomáš Skřivánek z našeho oddílu.

 

u17-dvouhra-chlapci1.jpg

 

Ve dvouhře děvčat zvítězila Veronika Mazalová (Bruntál) před Romanou Glűckovou (M. Beroun). Třetí místa obsadila Kateřina Ďuláková a Martina Haltmarová.

 

u17-dvouhra-divky1.jpg

 

Ve čtyřhře chlapců získali prvenství Dan Šafář a Dmytro Opanasiuk před našimi svěřenci T. Douškem a T. Skřivánkem. Obě třetí místa patří přerovským dvojicím Milan Severa – Ondřej Skála a Štěpán Sléžka František Nadymáček.

 

u17-ctyrhra1.jpg

 

V dívčí čtyřhře zvítězila dvojice Kateřina Ďuláková – Veronika Mazalová před dvojicí Martina Haltmarová – Romana Glűcková. Třetí místo si dělily dvojice Vanessa Uvízlová – Gabriela Ondrejková (Litovel,Hnojice) a Tereza Fabiánková – Barbora Pavelová (Štíty,M.Beroun)

V soutěži mixu získal prvenství přerovský pár Kateřina Ďuláková – Tomáš Doušek před dvojicí Veronika Mazalová – Milan Severa. Na třetích místech se umístily dvojice Martina Haltmarová – Dan Šafář a Romana Glűcková – František Nadymáček

 

u17-mix1.jpg

 

Kompletní výsledky naleznete zde

 

Celková bilance krajských přeborů mládeže

Naši svěřenci získali titul přeborníků v kategorii U13, U15 a U17.

Ve dvouhrách : 3x 1. místo, 3x 2.místo, 4x 3. místo

Ve čtyřhrách : 7x 1. místo, 2x 2. místo, 11x 3. místo

Ve smíšených čtyřhrách : 4x 1. místo, 2x 2. místo, 5x 3. místo