Jdi na obsah Jdi na menu

Béčko: Výhra v Hranicích, prohra v Buku

21. 11. 2010

Hranice - Přerov B 7:10 (Dvořák 3,5 Mergenthal 3,5 Bluma 1,5 Šoc 1,5/3,5)

Domácí byli oslabeni o svou jedničku, což nám dávalo šance něco uhrát. Začátek byl pro nás dobrý, opět se nám zadařily čtyřhry. V prvním kole Oťa přetlačil Radima Lechnera a já porazil Vykopala, takže vedeme 5:1. Pak se předpokládalo že 3 body přidáme přes Andrýska, takže šlo o to kdo se postará o zbývající 2 výhry. Nejdříve se mi povedlo otočit průběh 5.setu s Lukášem Venclů, pak Oťa v těžké bitvě utekl z několika mečbolů Vykopalovi a vyhrál koncovku 5.setu. Za pozornost stojí 3 body "domácího" Radima Lechnera.

Buk - Přerov B 10:6 (Mergenthal 3,5 Dvořák 1,5/3,5 Bluma 0,5 Šoc 0,5/3,5)

V Buku jsme očekávali těžké utkání, což se také potvrdilo. Sice jsme opět vyhráli obě čtyřhry, ale pak už jsme tahali za kratší konec. Milanovi ani Jindrovi se nedařilo, já jsem zapsal pouze bodík, jenom Oťa mohl být se svým výkonem spokojený. V součtu to znamenalo porážku 6:10. Na domácích stolech by to mohlo být úplně jiné utkání, uvidíme v odvetě na jaře.