Rakov A (7:11), Hranice A (14:4) - SK Přerov C

Pecha, Burda - Krudenc, Šoc (3:1)
Vše na koncovky.
------------- (2:0)

ObrazekObrazek

Cigánek - Šoc (0:3) - myslím že na tomto zápase se Milan rozehrál, resp. roztřílel
Burda - Netesal (0:3) - stejně tak Jura, v naštvanosti z prohrané čtyřhry soupeře rozstřílel
Pecha - Krudenc (3:2) - vedl jsem 2:0 ve třetím setu jsem měl za stavu 14:13 matchbol, bohužel set jsem prohrál a následně i další 2 sety, a už jsem měl pocit, že moje prokletí prohraných zápasů 3:2 pokračuje
Ludka - Žůrek (3:2) - po boji, kde Franta prohrával 2:0
--------------------- (4:2)
Burda - Šoc (2:3) - těžký zápas nahoru a dolu nakonec lépe zvládl aktivnější Milan
Pecha - Netesal (3:2) - Pechovi tam spadlo na co sáhnul, hrál výborně a k tomu trochu štěstí v koncovkách prvních dvou setů, které skončily 13, 16 značně nalomily sebvědomí Jirky, i když další 2 sety vyhrál tak v pátém podlehl
Ludka - Krudenc (1:3) - tady jsem prolomil své prokletí 5 setů, výbormě zvládnutá koncovka 4. setu, kdy jsem celý set prohrával  (8:4 následně jěště 10:7), trochu mě překvapilo chování soupeře, takhle nervozního (lépe řečeno vzteklého a nadávajícího jsem Ludku ještě neviděl)

Cigánek - Netesal (0:3) - dle očekávání 9. bod
Ludka - Šoc (3:2) - velká bitva v které bohužel Milanovi došel střelný prach v koncovce pátého setu
------------------- (7:9)

Burda - Krudenc (2:3) - střídavě vyhraný a prohraný set, poslední jsem byl trpělivější
Pecha - Žůrek (1:3)

--------------------
Rakov A:  Ludka 2/4, Cigánek 0/4, Burda 1/4, Pecha 2/4
SK Přerov C: Netesel 3/4, Žůrek 2/4, Šoc 3/4, Krudenc3/4
---------------------

Závěr
Podařilo se nám i přes nevydařené čtyřhry, otočit zápas a získat povinné body. Nejlépe zhodnotil zápas Franta... bez čtyřher jsme vyhráli 11:5. Otázkou je jak by vypadal výsledek, kdyby nebyl Cigánek zraněný.