Jdi na obsah Jdi na menu

Hranice B : SK Přerov E (13:5)

22. 11. 2008

Přispěji troškou do mlýna za team Éčka. Včera jsme odehráli zápas s vedoucím družstvem tabulky OP I Hranicemi B.
Výsledky hráčů:
Krudenc 3,5; Bereza 0,5; Kubík 1; Háva 0
Sohr 3; Vítek 3; Andrýsek 4,5; Klos 2,5

Osobně jsem věřil v remízu. Bohužel skutečnost byla jiná. Čtyřky jsme odehráli Krudenc, Bereza a Kubík, Háva. S Oldou jsme zvládli čtyřku poměrně dobře. První set jasná prohral 11:4, druhý jasná záležitost pro nás, třetí také, ve čtvrtém jsme nezvládli závěr a při vedení 6:8 jsme nakonec prohráli 11:9. V pátém setu jsme od začátku vedli a stejnou chybu z předchozího setu jsme již nedopustili.

David s Milošem také hráli na 5 setů, bohužel vedení 0:2 nedotáhli do konce a prohráli 3:2.

Po prvním kole to vypadalo ještě nadějně. Porazil jsem Sohra 3:0, David myslím porazil Klose. Po prvním kole 3:3

Pak ale přišla černá série. Prohrál jsem s Andrýskem poměrně hladce 0:3. Nenašel jsem recept na vyšší síťku na prvním stole, ale možná to bylo tím, že byl soupeř prostě lepší ;-). David prohrál téměř neuvěřitelně s Vítkem. První dva sety prohrál v koncovkách. Třetí již od začátku vedl. Ve čtvrtém také celý set vedl, ale závěr setu byl režii síťky a neskutečného štěstí soupeře. Krutá prohra pro Davida. Po druhém kole 7:3

Tady jsem se potrápil s Otou Klosem a jeho rovným servisem. Naštěstí se mi podařilo s tím vyrovnat a pro mě velmi těžký zápas dotáhnout do vítězného konce 3:1. V tomto kole jsem viděl ještě zápas Oldy, který prohrál s Vítkem po pětisetové bitvě 2:3. Ještě v pátém setu vedl na otočce 5:3, ale konečný stav 5:11 byl jen dovršením trápení se zraněním. David svedl boj se Sohrem. Po třetím kole kole 10:4.

V tomto kole již nenastoupil Olda, kterému bolavá ruka nedovolila pokračovat.  Já jsem odehrál opět na prvním stole zápas s Vítkem. Ačkoliv jsem očekával vyrovnaný zápas, opak byl pravdou. Vítek byl poměrně netrpělivý a hodně kazil. Už jsem si víc rozuměl se síťkou a snažil se nedělat zbytečné chyby. Což se podařilo 3:0. V tomto kole David prohrál s Andrýskem, myslím že 3:0. Miloš ačkoliv to vypadalo, že mu rovná hra Klose vyhovuje a vyhrál 2 sety, tak nakonec poslední set byl již jasnou záležitostí Klose.  Po čtvrtém kole 13:5.

Závěr
Co k tomu dodat. Já jsem nepřekvapil, Miloš i Olda nedosáhli na bod, David o jeden přišel a těsně prohraná druhá čtyřhra rohlodlo o naší prohře. Ale vymyšlené jsem to měl dobře ;-)

autor:  Martin

Jo, abych nezapomněl: Máme pozdravovat Pepu Plška.

Také doporučuji mrknout na tabulku po 9. kole. OP I se letos vyvíjí velmi zajímavě